Marcin Popowski > Usługi

Agencja "Lepard"

Agencja "LEPARD"

 

Agencja „Lepard”, działa na rynku od 1996 roku.

W swych działaniach korzystam z metod, środków i potencjału najlepszych fachowców w tej branży. Współpracują ze mną eksperci z dziedziny kryminalistyki, badań na wykrywaczu kłamstw, elektronicy i specjaliści od inwigilacji. Pracuję na terenie całego kraju. Gwarantuję skuteczność, profesjonalizm oraz pełną dyskrecję moich działań. Świadczę usługi dla szerokiego środowiska biznesu, polityki oraz dla osób fizycznych. Dbam o sprawy klientów i jestem związany tajemnicą zawodową. Zlecane mi sprawy choć z pozoru wyglądają tak samo, wymagają indywidualnych rozwiązań, dostosowanych do wymagań zleceniodawcy. Działam kompleksowo.

Nie sprowadzam działań jedynie do przygotowania pojedynczych dokumentów prawnych, opinii czy konsultacji bez podjęcia wysiłku zmierzającego do ogarnięcia całego kontekstu spraw klienta.
Dla zapewnienia osobom poczucia realnego bezpieczeństwa a firmom warunków do niezakłóconej działalności, oferuję następujący zakres usług:

 

Usługi:

 

 • Audyt i analiza w zakresie bezpieczeństwa firm,
 • Analiza materiałów procesowych,
 • Działania Emergency Public Relations i zarządzanie sytuacją kryzysową,
 • Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa dla firm dystrybucyjnych, spedytorów i banków

 • Sprawy rozwodowe - obserwacja osób bliskich, ustalenia majątkowe oraz dowodowe,

 • Ekspertyzy i kontrole kryminalistyczne - najnowsze metody i techniki,

 • Biały wywiad

 • Sprawdzanie wiarygodności i rzetelności partnerów handlowych, w tym również lojalności pracowników i wspólników – badania na poligrafie tzw. "wykrywaczu kłamstw”

 • Weryfikacja wiarygodności osób – kandydatów na stanowiska kierownicze lub związanych z materialną odpowiedzialnością, więcej ustalanie tożsamości, kontaktów, weryfikacja opinii, referencji, dyplomów i zaświadczeń,

 • Sprzedaż urządzeń podsłuchowych i antypodsłuchowych,
 • Zabezpieczenie przed naruszeniem tajemnicy korespondencji oraz poufności komunikowania się w miejscu zamieszkania i pracy,
 • Wykrywanie urządzeń podsłuchowych - Dotyczy wszystkich typów nadajników podsłuchowych działających w paśmie (10 kHz – 3 GHz). Sprawdzanie pomieszczeń firmy, mieszkań, samochodów, linii elektrycznych, faxowych, telefonicznych i telefonów.

 

Przed podjęciem działań „na własną rękę” zalecam konsultacje, które mogą mieć zasadniczy wpływ na właściwe gromadzenie, utrwalanie, zabezpieczanie dowodów gwarantujących w przyszłości bezpieczeństwo osoby lub firmy. Przeprowadzone we właściwym czasie konsultacje mogą zapewnić oszczędność czasu i pieniędzy, decydować o szybkim przeciwdziałaniu niepożądanym zdarzeniom lub wypracowaniu efektywnego planu ochrony.

Ceny oferowanych usług uzależnione są od stopnia złożoności zleconych zadań, obszaru działania, czasu wykonania usługi, użycia potencjału kadrowego i logistycznego.

Z moich usług korzystało już wiele osób fizycznych i prawnych. Były to osoby znane lub mniej znane, ale zawsze łączyło ich jedno - problem z którym się do mnie zwracali i który pomagałem im efektywnie rozwiązać. Posiadam referencje kilku firm, które jestem gotów w razie potrzeby okazać. Mam nadzieję, że przedstawiona oferta okaże się dla Państwa interesująca i korzystna.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt.