Opinie

Piot Tymochowicz

"Książka Marcina Popowskiego - może zastąpić adwokata, prokuratora,
dziennikarza śledczego i cały zastęp detektywów, to jedyna taka pozycja na
rynku. Nie wiem tylko czy po jej przeczytaniu będzie więcej rozwodów, zdrad, czy
może nikt już nie będzie chciał ryzykować ?"

Piotr Tymochowicz - specjalista PR i kreator wizerunku, twórca Solaris Gate

Dorota Gulińska –Aleksiejuk

"Gorąco polecam tę publikację, jako pożyteczną, inteligentną i zabawną. Autorzy w sposób wciągający, dowcipny radzą kobietom jak kontrolować, co dzieje się w ich życiu, bez zbędnego mentorstwa i ze szczerą sympatią dla czytelniczek, skłaniają do dociekliwości i refleksji.
W momentach trudnych życiowo, nie jest łatwo zdobyć się na obiektywizm i chłodne analizowanie zdarzeń, ale autorzy w ciepły, przyjacielski sposób pokazują, jak zapanować nad skołatanymi emocjami, podnieść się i walczyć o swoje ale przede wszystkim o Siebie.
Nie ma recepty na miłość, udane życie, związki i dobry los, ale są sposoby na ‘’aktywizowanie rozsądku’’ czy sygnałów ‘’sensorów zagrożenia’’, w które naturalnie wyposażone są kobiety.
Panie mają ten potencjał - bonus od natury w zamian za trudy bycia przekazicielkami życia lub może jako gwarancję sukcesu całego procesu, bo to przyszłe pokolenia są najlepszymi dowodami mądrości matek i babek."

Adwokat Dorota Gulińska –Aleksiejuk

Tomek Kin

"Marcin to od wielu lat postrach zdrajców i cudzołożnic. Dyskretny, dowcipny i rozbrajająco szczery. W swojej książce, bezlitośnie demaskuje nałogowych kłamców, obalając jednocześnie knajpiano-serialowe mity na temat zdrady. Kupując ją jako prezent, można wywołać prawdziwą domową burzę i jednocześnie sprawdzić lojalność partnera. Polecam szczególnie chorobliwie zazdrosnym i ślepo zakochanym."
Tomek Kin - dziennikarz TVN STYLE i ROXY FM

Andrzej Rozenek

"Podczas lektury tego poradnika każdy facet, który ma coś za kołnierzem (czyli każdy) zrozumie różnicę pomiędzy jajkami na twardo i jajkami na miękko."
Andrzej Rozenek – dziennikarz śledczy, Z-ca Redaktora Naczelnego Tygodnika „NIE”

Jola Mrotek

"Gdy się zejdzie kobieta po przejściach z mężczyzną z przeszłością, to są zdolni napisać bestseller. Największym atutem książki jest życiowe doświadczenie autorów, co gwarantuje fachowość porad oraz… ich perfidię."
Jola Mrotek – aktorka

Piotr Pytlakowski

"Jeżeli przeczytasz tę książkę, dowiesz się, jak rzucić zdradzieckiego chłopa na kolana… I jeszcze nim wyfroterować podłogę. (Nie zapomnij wyfroterować jej przy drzwiach, tam jest najbardziej zadeptana). "
Piotr Pytlakowski - dziennikarz śledczy, Tygodnik Polityka

Monika Tymińska

"Świetny poradnik strategicznego myślenia, utrzymania kontroli nad związkiem i nauki konsekwentnego działania. Polecam. Już współczuję tym mężczyznom, których żony/ partnerki przeczytają Poradnik i zastosują się do wskazówek autorów."
Monika Tymińska – właścicielka agencji reklamowej MARKETING & ADVERTISING HOUSE

Jacek Krawczyk

"Zdrada zwykle jest powodem rozwodów. A przy okazji rozwodu winne są zawsze dwie strony: żona i teściowa, czego wcale ta książka nie potwierdza."
Jacek Krawczyk - redaktor naczelny tygodnika Pasmo

Alicja Krata

"Zobaczenie zdrady z różnych perspektyw, możliwość wyboru najlepszego rozwiązania w oparciu o rzetelną wiedzę i skorzystanie z pomocy specjalistów (prawnika, detektywa, terapeuty, mediatora itp.) - to niewątpliwie ogromna wartość tego poradnika."
Alicja Krata - mediator, trener, założycielka Szkoły Miłości