O książce

Znany i doświadczony detektyw Marcin Popowski oraz dziennikarka śledcza i pisarka Iwona L. Konieczna radzą kobietom, jak rozsądnie przetrwać kryzys w związku. Autorzy w sposób profesjonalny pokazują, jak uporać się z problemem zdrady małżeńskiej. Jest to poradnik bardziej praktyczny niż psychologiczny. Detektyw przedstawia między innymi, które materiały mogą być, a które nie dowodem zdrady w sądzie. Uczy też, jak je zdobyć domowym sposobem, przy użyciu własnej inteligencji, z pomocą niedrogiego sprzętu, czy przy pomocy przyjaciół i fachowców.

Jest to pierwszy tego rodzaju poradnik uwzględniający realia polskich przepisów prawnych i zasad działania rodzimego systemu sądowniczego.

Książka zawiera wskazówki dla żon, które podejrzewają, że coś jest nie tak, ale także dla tych kobiet, które nigdy by swego partnera o zdradę nie posądzały. Interesująca jest lista cech potencjalnych zdrajców i najczęstsze okoliczności sprzyjające zdradzie oraz porady, jak zapobiec męskiej niewierności, gdy kobiecie zleży na partnerze i rodzinie.

Najważniejsze jednak przesłanie poradnika to: jeśli mąż cię zdradził, nie rozpaczaj i nie załamuj się! Pomyśl o przyszłości swojej i dzieci, przed Tobą nowe życie, a z pewnością łatwiej je rozpocząć, gdy ma się zabezpieczony grunt pod nogami, choćby w kwestii materialnej.

Styl książki jest lekki, miejscami humorystyczny, nawet gdy mowa o najtrudniejszych i najbardziej poważnych życiowych sytuacjach.

„Porady na zdrady” to książka o seksualnej niewierności.

Informacje wydawnicze

Autorzy: MarcinPopowski, Iwona L.Konieczna
Tytuł: Porady na zdrady
Liczba stron: 288
Miejsce wydania:
Warszawa
Rok wydania: 2010
Oprawa: miękka
Wymiary: 135 x 200 mm
Wydawca: Wydawnictwo, Czarny Smok
ISBN: 978-83-927270-3-3
Cena: 29,90 zł