Marcin Popowski > Porady > Porady na zdrady > Dlaczego warto przeczytać książkę?

Dlaczego warto przeczytać książkę?

 

Nikt ci nie każe kontrolować męża. Ale jeżeli chcesz go sprawdzić, to koniecznie kup tę książkę.

Podejrzenie, że mąż ma kochankę, można porównać jedynie do odkrycia guza w piersi. Zauważ więc, że każde zgrubienie w piersi jest przez lekarzy traktowane jak złośliwy guz, dopóki nie wykluczą tego inwazyjne badania. I tak samo jest z podejrzeniem o zdradę: ten guz w związku też wymaga rozległej diagnostyki.

Ta książka jest o tym, jak skontrolować męża z najmniejszą stratą dla związku – i najmniejszym ryzykiem dla Ciebie.

W małżeństwie sprawdza się hasło, które znasz z akcji samobadania piersi: jedna złotówka na profilaktykę oszczędza tysiąc złotych na walkę z rakiem. Zatem naucz się z tej książki sposobów na to, żeby dyskretnie trzymać rękę na pulsie swego małżeństwa. Tylko kandydatki na ofiary zostawiają pod sklepem otwarte BMW z kluczykami w stacyjce.

Ukrycie małego skoku w bok przed przeciętnie podejrzliwą żoną leży w zasięgu możliwości mężczyzny przeciętnie biegłego w krętactwach. Sam fakt, że twój mąż sobie z tym nie daje rady (bo masz podejrzenia) dowodzi, iż ogrom jego tajemnic przerósł jego zdolności organizacyjne. Poradnik zawodowego detektywa pokazuje, jak żona może zbadać tajemnice męża – i wygrać walkę o swoje małżeństwo.

Jeśli twój mąż jest nielojalny  - a ty chcesz ujść z opresji, to:

  • nie ujawniaj mężowi podejrzeń, trzymaj nerwy na wodzy;
  • zabezpieczaj swoje interesy prawne oraz materialne;
  • nie wyjaśniaj wszystkiego na siłę; nie naciskaj męża, lecz obserwuj.

 

Najpierw musisz zebrać porządne dowody jego zdrady. A dopiero potem (może nawet za dziesięć lat) rozważać, kiedy, czy, do czego i przez kogo zostaną wykorzystane.

Ta książka nauczy cię zbierać dowody… oraz chuchać na zimne.

Każda żona jest zagrożona zdradą męża – ale każda żona  ma indywidualny poziom ryzyka, że padnie ofiarą jego zdrady. Ten poradnik wyjaśnia, jak kobieta może (domowymi metodami) dowiedzieć się, na czym stoi.

Podwójne życie prowadzi ok. 12% mężczyzn. Do okazjonalnej niewierności przyznaje się 33% Polaków (Izdebski, Ostrowska, „Seks po polsku”, 2004). Ale ilu się nie przyznaje? Najprawdopodobniej w trakcie trwania małżeństwa zdradza chociaż raz co drugi mężczyzna. Jednocześnie z innych badań wynika, że 96% kobiet jest pewnych, że mężowie są wierni!

Ten poradnik został napisany dla pozostałych 4%  żon. Ale może przydać się wszystkim.

Nawet Archidiecezja Warszawska na swoich internetowych stronach podaje, że przykazanie „nie cudzołóż” jest najmniej szanowane przez wierzących. 25% ankietowanych w ogóle go nie akceptuje! W „Poradach na zdrady” znajdziesz praktyczne patenty na to, jak sprawdzić, czy twój mąż też nie respektuje Dekalogu.

files/porady na zdrady/wykres.png

Ze statystyk więc wynika, że masz prawie 75% szans, iż znasz nazwisko kochanki męża. A niewiele mniej, że znasz tę panią osobiście. Jeżeli chcesz ją zdybać ze swoim mężem – to przeczytaj „Porady na zdrady”.

Od wyroku rozwodowego może zależeć los sprawy o podział majątku – więc nie oszczędzaj na dokumentacji zdrady. Włóż w to maksimum możliwych pieniędzy i wysiłku. Ale na początek – przeczytaj tę książkę!

Proces o rozwód, oparty tylko na zeznaniach, promuje psychopatów oraz kłamców. I faworyzuje tę stronę, która jest bogatsza. „Porady na zdrady” wyrównają twoje szanse i pomogą ci zapewnić sobie sprawiedliwy wyrok